پیاده روی خانوادگی با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، مسئولین شهرستان و مردم

فرماندار شهرستان زرندیه در این آیین با بیان اینکه همایش پیاده روی شادی و نشاط را به درون خانواده ها هدایت می کند گفت: شادابی با برگزاری مستمر این گونه همایش ها به وجود می آید.

محمد کردی با تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: شرایط کنونی این شهرستان با کمک همه مسوولان و نمایندگان مردم فضای شادی و امنی است.

وی با اشاره به در پیش بودن عید غدیر بیان کرد: غدیر ادامه امامت انبیا است و این مساله آن قدر مهم بود که خداوند به پیامبر فرمودنداین کار را با دستان خودت انجام بده.

کردی با تاکید بر الهی و قدسی بودن واقعه غدیر، گفت: اگر واقعه تاریخی و الهی غدیر شکل نمی گرفت رسالت انبیا معنایی نداشت.
این همایش با حضور عموم مردم و خانواده ها از محل بخشداری مرکزی تا امامزاده زرند کهنه به فاصله بیش از چهار کیلومتر برگزار و در پایان این همایش فرهنگی و ورزشی هدایایی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.

لازم به توضیح می باشد که در این مراسم به مناسبت هفته نیروی انتظامی مسابقه طناب کشی بین خادمان نیروی انتظامی و مردم برگزار شد .

/ 3 نظر / 18 بازدید
مرجان

سلام عزيزم خوبي؟وب باحالي داري.اگه دوست داري بازديدت بره بالا برو تو اين سايت و تبادل لينک کن.خيلي تاثير داره.من امتحانش کردم. www.vatanlinks.ir

دانلود آهنگ جديد

سلام دوست من [گل] وبلاگ زيبايي داري. خوشحال ميشم به منم سر بزني و آهنگ و فيلم و سريالهاي جديد رو دانلود کني [قلب] تبادل لينک هم خواستي پايه ام[چشمک] www.takahangha.com

دو همدل

سلام آيا تا به حال ازدواج نکرده ايد ؟ اگر دنبال نيمه گمشده خود هستين و مي خواهين ازدواج کنيد همين حالا ثبت نام کنيد http://takhamdad.ir